Cechy prawdziwego uwodziciela
Rozrywka

Cechy prawdziwego uwodziciela

Uwodzenie kobiet to bezapelacyjnie sztuka, w której znaczną rolę odgrywa wrodzony talent. Nie jest to sztuka, której można wyuczyć się z jakichkolwiek podręczników – z nich można jedynie poznać tajniki, które składają się na efekty w postaci sukcesywnego uwodzenia.

Uwodzicielem może być praktycznie każdy mężczyzna, bez względu na płeć, wiek czy ulokowanie. Sztuka uwodzenia od tysięcy lat stanowi wyrafinowany zbiór prawideł dotyczących płci pięknej, który odpowiednio wykorzystany pozwala osiągać cele w relacjach męsko-damskich.

Szarmanckość

Szarmanckość to cecha, którą musi posiadać każdy uwodziciel. Kobiety od zawsze wyrażają słabość do mężczyzn potrafiących zaskoczyć swoim zachowaniem, zachowując przy tym jednak granice dobrego smaku i dobrego wychowania. Bez dwóch zdań jest to niezbędna cecha uwodziciela pragnącego zdobywać coraz to kolejne „trofea” podrywu.

O tym, jak uwodzić kobiety i jak flirtować, dowiesz się, odwiedzając stronę uwodzenie.org

http://www.uwodzenie.org/

Nieprzewidywalność

Nieprzewidywalność jest cechą niesamowicie pożądaną przez kobiety. Żadna kobieta nie lubi przewidywalnych mężczyzn, zaś ciągły dynamizm, szczególnie w trakcie przełamywania pierwszych barier interpersonalnych, stanowi swoisty katalizator do zaciekawienia kobiety swoją osobą, a co za tym idzie, jest swoistą inwokacją do uwodzenia. Schematyczność jest po prostu nudna, przez co kobieta z każdą kolejną sekundą może ulec znudzeniu, co skreśla uwodziciela na całej linii, niemalże całkowicie niwelując szansę na sukces.

Delikatność

Cecha uwielbiana przez kobiety – szczególnie u mężczyzn, którzy z pozoru wydają się być twardzielami. Umiejętność okazywania czułości to coraz częściej rzadkość – wynika to prawdopodobnie z ogólnie panującego przekonania, że mężczyzna powinien być twardy bez względu na sytuacje. O ile w przypadku relacji między mężczyznami jest to naturalne, o tyle kobiety poszukują w mężczyznach przede wszystkim oparcia, co definiuje wartość delikatności i czułości w sztuce uwodzenia.

Nieszablonowość

Aby wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej czasem wystarczy mały bodziec, krótki impuls, ale częściej jednak wymaga ono niekonwencjonalnych działań, mających na celu zwrócić uwagę obiektu zainteresowań w swoją stronę. Nieszablonowość utrzymana w konwencji cech wymienionych wcześniej stanowi zagadkowość, która dodaje bardzo dużo animuszu do relacji damsko-męskiej, pozytywnie wpływając na procesy poznawcze. Nieszablonowość pozwala nakreślić swoją wartość, a co za tym idzie wzbudza zainteresowanie, niezbędne do osiągnięcia celu względem drugiej osoby.

Pewność siebie

To zdecydowanie ostatnia cecha, ale znamienna i niezbędna. W sztuce uwodzenia jakiekolwiek zawahanie wprowadza niejako konsternację, która zawiązuje różnorodne schematy myślowe, niechybnie prowadzące do wzbudzenia niepotrzebnych myśli, często opartych na zwątpieniu, bądź niepewności. Taka postawa dyskwalifikuje uwodziciela na starcie. Pewność siebie jest kluczem, który w połączeniu z ww. cechami jest w stanie otworzyć wszystkie zamki w relacjach interpersonalnych.

Post Comment